Mecenat Talentów

Mecenat Talentów   to program Fundacji w ramach,  którego „kojarzymy w pary”  osoby zainteresowane wspieraniem rozwoju wybranego dziecka (lub całej rodziny), talentów, osobowości, ....

Każdy  Mecenas sam wybiera  dziecko (czy rodzinę) oraz sposób i zakres wsparcia.
Nie chodzi tutaj o wsparcie finansowe, choć i takie bywa potrzebne.

Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się swoją, wiedzą, umiejętnościami, czasem, ciepłem, troską  a może zabawkami, książkami, ubraniami, miejscem w samochodzie, biletem do kina czy teatru albo... ..................sam wiesz czym chcesz się podzielić.

Może Tobie potrzebne jest poczucie bycia potrzebnym, kochanym, masz pasję czy hobby, którego nie masz z kim dzielić. Może Twoje dziecko potrzebuje towarzystwa rówieśnika do wspólnej zabawy ....

Może po prostu chcesz być  dobrym człowiekiem dla kogoś.

Napisz do nas, określ profil dziecka ( czy całej rodziny)  jakie chcesz wspierać – np. płeć, wiek, zainteresowania i co jeszcze uważasz za ważne. Zaproponuj formę i zakres oferowanego wsparcia.

My we współpracy  z innymi organizacjami pozarządowymi, instytucjami pomocy społecznej szkołami znajdziemy potrzebujące dziecko( czy rodzinę).

  Proponowana  mentalna forma „adopcji” jest możliwa na dwa sposoby:

 1.    Mecenas otrzymuje informacje o dziecku czy rodzinie, organizujemy spotkanie  i określamy zasady współpracy Mecenasa z „wybrańcami”
 2.    Mecenas  otrzymuje informacje o dziecku i rodzinie, ale chce pozostać anonimowy, ustalamy zakres i formy wsparcia dziecka (czy rodziny) wtedy Fundacja może pośredniczyć w przekazywaniu dóbr od Mecenasa.

ZAPRASZAMY  DO WSPÓŁPRACY

Kontakt:
mailto:fundacja@perlagalicji.pl
tel: 607202940